Akcesoria w moim biurze

Dzisiaj temat, który już jakiś czas temu poruszałem na blogu. Być może znajdą się tu osoby, które są ze mną od początku istnienia mojego bloga, a jeżeli nie to zachęcam do sprawdzenia mojego najnowszego posta w którym dokładnie opisuję jak wygląda biurko profesjonalisty – uwaga, niezależnie od wykonywanego zawodu ;]!

Z racji tego, że mam doświadczenie w projektowaniu przestrzeni, a w szczególności tej biurowej myślę, że jestem odpowiednią osobą, która może was ‚poinstruować’ o czym nie możecie zapomnieć kompletując akcesoria do swojego nowego biura. Jako, że sam od lat pracuję w biurze mam w tej kwestii wiele do powiedzenia!

Zacznijmy od najmniejszych i wydaje się, że najmniej istotnych elementów. Zanim je wymienię chciałbym zwrócić uwagę, że te najmniejsze jednak wcale nie oznacza, że najmniej istotne jak się może wydawać ;].

  • Niezależnie od tego jaki rodzaj pracy biurowej wykonujecie coś co zawsze musicie mieć pod ręką to… spinacz i zszywki. Bez niego ‚ani rusz’ bo każda praca biurowa to sterta dokumentów – ważnych, mniej ważnych i najważniejszych, których nie można zgubić! Polecam zaopatrzyć się w dwa rodzaje – mniejszy na małą ilość kartek oraz większy gdzie zszywka jest w stanie spiąć całkiem spory plik.
  • Nożyczki to kolejny przedmiot, który musi znaleźć się w szufladzie. Podobnie jak wyżej – praca w biurze i stosy dokumentów, które zdarza się, że trzeba przyciąć!
  • Linijka, ołówek i dobrej jakości gumka – bez tych akcesoriów może być ciężko ;].

O czym jeszcze powinniśmy pamiętać? Tego dowiecie się już niebawem.

Źródło zdjęć: homebook.pl