Biurko idealne ;]

Dzisiaj chciałbym pokazać wam moje propozycje na idealne ustawienie biurka w domu gdzie jest bardzo mało miejsca. W moim poprzednim poście znajdziecie informacje o tym jak je ustawić, a także na co zwrócić uwagę, kiedy planujemy stworzyć idealne biuro w swoim domu. Tym razem postanowiłem dać wam kilka ciekawych pomysłów, a tym samym chciałbym zaznaczyć, że nie ma rzeczy niemożliwych ;]!

  • Eksperci podkreślają, że dla chcącego nic trudnego i nawet w kawalerce można zrobić małe biuro. Osobiście jak najbardziej się z tym zgadzam. Jak niektórzy wiedzą (w szczególności te osoby, które zaglądają na mojego bloga), jestem fanem architektury ;]. W wolnym czasie zajmuję się projektowaniem przestrzeni i zdecydowanie najbliższa jest mi aranżacja przestrzeni biurowej. W swojej karierze miałem już okazję urządzać biura w bardzo małych mieszkankach i muszę powiedzieć, że za każdym razem wszystko wychodziło idealnie.
  • Tak naprawdę najbardziej istotną rzeczą podczas projektowania przestrzeni biurowej na małym metrażu, a później użytkowanie tej przestrzeni jest ład i porządek. Wszystko powinno mieć swoje miejsce. W małym pomieszczeniu nie ma miejsca na bałagan dlatego niezorganizowane i chaotyczne osoby mogą mieć duży problem. Osobiście projektuję biurka, które staram się dopasować do miejsca pod względem wizualnym ale także użytkowym! Zatem moje biurka mają ściśle wyznaczone miejsce na przybory do pisania, na teczki na dokumenty, na spinacze czy chociażby na taśmę klejącą. Każda najmniejsza rzecz ma swoje miejsce.

Okay, zboczyłem z tematu bo miały być zdjęcia :]. Aby was ‚nie zamęczyć’ zdjęcia wrzucę następnym razem :]!

Źródło zdjęć: thehomestyle.co