Biurko w domu gdzie nie ma miejsca ;]

Przyszła pora na wpis gdzie znajdziecie porady o tym jak urządzić domowe biuro :]. To już trzeci post z tej serii dlatego zainteresowanych odsyłam do sprawdzenia wcześniejszych wpisów!

Zacznijmy od biurka – jak je ustawić?

Mało miejsca

  • Niestety większość z nas nie może sobie pozwolić na przeznaczenie całego pokoju na biuro dlatego kilka porad jak ustawić biurko aby było najwygodniej. Szukamy wolnej ściany – najlepiej abyśmy mogli wykorzystać jej wysokość. Wokół biurka możemy powiesić proste w montażu półki, które posłużą nam na miejsce na wszystkie niezbędne dokumenty!
  • Jeżeli nie macie wolnej ściany warto skorzystać z miejsca na… toaletkę w sypialni. Eksperci polecają dopasować nieduży stolik, który może posłużyć jednocześnie za biurko do pracy i toaletkę. Jeżeli jest możliwość najlepiej ustawić je przy oknie gdzie po bokach postawimy szafki na dokumenty.
  • Jeszcze innym pomysłem na postawienie biurka w mieszkaniu gdzie jest bardzo mało miejsca jest kanapa. Biurko stawiamy za jej tyłem tak by przylegało do pleców sofy. Krzesełko lub stołek możemy wsunąć pod biurko dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce.
  • W sytuacji, kiedy jesteście zmuszeni pracować w miejscu gdzie mogą znajdować się inni domownicy polecam ustawić parawan tak by odgrodzić się od reszty pomieszczenia.
  • Zdarza się również, że biurko możemy zrobić w… korytarzu! Tak, wystarczy odrobinę miejsca i mamy swoje idealne miejsce do pracy.
  • No i ostatnim moim pomysłem jest biurko w… szafie. Myślę, że to znany wszystkim mebel ;]. Szafka z drzwiczkami była bardzo popularna w latach 80′ ;].

Źródło zdjęć: pinterest.com