Biuro online!

Planowanie, logistyka – czyli myślenie z wyprzedzeniem. To jest to co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zaopatrzenie biurowe można a nawet trzeba zamawiać online i to ze sporym wyprzedzeniem, planując odpowiednie ilości oraz czas dostawy.

Choć temat tego wpisu może być trochę mylący to chodzi tutaj o internetowe sklepy, które posiadają w swojej ofercie wyposarzenie i akcesoria biurowe. Biuro online umożliwi Ci bez wychodzenia z biura zamówienie wszystkich niezbędnych przedmiotów oraz materiałów eksploatacyjnych z dostawą bezpośrednia do Twojej firmy. Bardzo często dostawa jest darmowa, nawet w przypadku zamawiania mebli czy sprzętu kuchennego, który przecież również używany jest w biurze. Często zdarza się również, że gdy na przykład regularnie zamawiamy kawę w odpowiednich ilościach – to może się okazać, że firma zaproponuje nam ekspres do kawy za darmo. Oczywiście musimy zamawiać pewne ilość kawy i to jak już wspomniałem dosyć regularnie. Wracając do asortymentu biurowego to w wersji internetowej może okazać się również znacznie wygodniejszy do przeglądania i decydowania o zakupie niż broszura czy ulotka reklamowa. Zresztą sami zobaczcie, poniżej zrzut ekranu jednego z popularniejszych sklepów w sieci:

biuro-online

Oprócz darmowej dostawy, jedną z ważniejszych cech takich sklepów jest całodobowa dostępność. Co to oznacza? Ano to, że zakupów możemy dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Po opłaceniu nasze zlecenie zacznie być realizowane od najbliższego dnia roboczego. To jest swoista rewolucja, która dostępna jest w zasadzie dopiero od około 10 lat!