Biuro twoją wizytówką!

Urządzenie biura jest równie ważne co oferta handlowa firmy. Jeszcze kilka lat temu nikomu nie zależało na tym by przestrzeń biurowa prezentowała się jak przysłowiowe ‚milion dolarów’. Najczęściej skupiano się na funkcjonalności i łatwym dostępie do urządzeń peryferyjnych. Z czasem zaczęło się to zmieniać.

Obecnie, większe firmy, które cieszą się dobrą renomą, prześcigają się w coraz to ciekawszych aranżacjach. Projektowanie przestrzeni biurowej już nikogo nie dziwi. Nie wiem czy wiecie ale w pracy również obowiązuje zasada „Jak cię widzą tak cię piszą”. W sytuacji, kiedy mamy na co dzień do czynienia z przyjmowaniem klientów w swoim biurze należy pamiętać, że to co się znajduje wokoło świadczy nie tylko o nas samych ale także, a może przede wszystkim, o prestiżu całej firmy.

Wyobraźcie sobie sytuację, że poszukujecie dobrego prawnika. W końcu znaleźliście i umawiacie się na spotkanie w jego biurze. Na miejscu okazuje się, że biuro przypomina bardziej „kanciapę”. Co z tego, że prawnik został wam przez kogoś polecony. Co z tego, że ma dobre opinie w sieci i atrakcyjną ofertę. No i w końcu co z tego, że wydaje się sensowny. To wszystko przyćmiewa to w jakim miejscu pracuje. Prawnik, którego nie stać na porządne biurko? Odpowiedź nasuwa się sama… .

To tylko jeden przykład. Oczywiście w wielu przypadkach może okazać się, że słaby wystrój wcale nie oznacza braku kompetencji jednak niestety najczęściej jedno wiąże się nierozerwalnie z drugim. A wy jakie macie przemyślenia? Warto inwestować w biuro?

Źródło zdjęć: pixabay.com