Komplementowanie innych, a sukces zawodowy

Ludzie sukcesu to tacy, którzy mają jasno określony cel, są zdeterminowani aby pomimo przeciwności losu do niego dążyć i przede wszystkim są pozytywnie nastawieni do świata i ludzi. Ludzie porażki to szybko rezygnujące, niecierpliwe, zazdrosne osoby, które nie mają konkretnego planu i wychodzą z założenia, że wszystko im się należy. Różnica pomiędzy ludźmi sukcesu, a ludźmi porażki jest kolosalna. Dzisiaj ponownie chciałbym się zająć tą pozytywną stroną czyli ludźmi, którzy odnieśli sukces na ścieżce zawodowej.

Jak osiągnąć sukces?

Miałem już okazję o tym pisać na blogu. Na sukces trzeba wytrwale pracować i angażować wszystkie zmysły oraz całe ciało. ‚W zdrowym ciele zdrowy duch’, a tylko takie ‚ciało’ ma realne szanse na sukces zawodowy. W jaki sposób rozwijać ciało i umysł? Co sprzyja osiągnięciu sukcesu? Wspominałem już o czytaniu książek, które ma zbawienny wpływ na cały organizm. Zainteresowanych odsyłam tutaj, a dzisiaj postaram się przedstawić wam kolejne propozycje dzięki, którym znacznie zwiększycie swoje szanse na zawodowy sukces.

  • jigsaw_shutterstock_149429318-22-660x400Komplementuj innych! Tak, to bardzo ważne aby dostrzegać i informować innych o ich zaletach. Dzięki temu, że będziesz komplementować drugą osobę zwiększasz swoje poczucie własnej wartości, dodajesz sobie i otoczeniu pozytywnej energii, budujesz swoją odwagę oraz zyskujesz przyjaciół. To wszystko ma zbawienny wpływ na organizm, a dzięki temu na działania, które bezpośrednio przybliżają nas do osiągnięcia celu – sukcesu zawodowego. Są też osoby, które twierdzą, że ‚karma wraca’ tak więc bierz się za komplementy ;]!

Źródło zdjęć: inform.tmforum.org, thistimeimeanit.com