Mitama – wszystko do biura

W każdej firmie na półce znajdziecie stojące segregatory. Służą do przechowywania dokumentów i są w tym świetne ;). Zazwyczaj pracownicy wybierają segregatory w stonowanych kolorach, chyba że odwiedzacie księgową – tam znajdziecie tyle segregatorów ile w żadnym innym miejscu, a do tego w każdym możliwym kolorze. Muszę przyznać, że trochę razi mnie ta szeroka gama kolorystyczna. Osobiście z przyjemnością widziałabym segregatory w stonowanych kolorach, które nie tylko spełniają swoje funkcje ale również przyjemnie wyglądają.

Wybór segregatorów w stonowanych kolorach nie jest problemem ale niestety znalezienie segregatorów w etui w przyjemnym stonowanym kolorze, już jest. Niestety polski rynek nie oferuje profesjonalnych segregatorów w etui. Po długich poszukiwaniach znalazłem jedną firmę, która robi segregatory w boxach ale niestety kolory są tak rażąco ostre i do tego mocno błyszczące, że natychmiast odrzuciłem myśl o ich zakupie.

Znalazłem za to genialną firmę o nazwie Mitama, która robi dokładnie to czego szukałem. Duże, profesjonalne segregatory w pięknych, eleganckich kolorach. Przeglądając ich ofertę jestem zaskoczony dbałością o szczegóły. Każdy segregator można podpisywać do woli – są zrobione ze specjalnego materiału, który pozwala na wielokrotny zapis. Pudełka na segregatory są duże, sztywne i stabilne. Niestety jest jeden minus – to włoska firma, która nie ma swojego przedstawiciela w Polsce. Oczywiście nie odpuściłem i napisałem do Mitamy. Ta firma zasługuje na złoty medal! W odpowiedzi dostałem informację gdzie we Włoszech mogę zamówić te segregatory online! Wysyłka nie będzie najtańsza ale jakoś to przełknę bo w końcu dostanę dokładnie to czego szukałem! Brawo Mitama :)!

Źródło zdjęć: allegro.pl