Płacą za spanie…?!

Kto z was lubi spać? Nie śmiejcie się, znam osoby, które uwielbiają kłaść się do łóżka po północy, a jak na budziku pojawi się szósta rano, oni już są na nogach – szczęśliwi ;)! Chyba każdy zna choć jedną taką osobę ale fakt, zdecydowanie więcej jest takich osób, które uwielbiają spać, a codzienne poranne wstawanie jest dla nich prawdziwą męką ;]. Dlaczego dzisiaj na blogu piszę o spaniu? Zapraszam wszystkich na najnowszy post z serii o najdziwniejszych zawodach świata!

Dzisiaj pod lupę bierzemy testera… łóżek ;].

  • Pierwsza myśl jaka pojawiła się w waszych głowach, kiedy przeczytaliście o testerze łóżek? Ja przyznaję, że wyobrażałem sobie ten zawód inaczej niż to jest w rzeczywistości. Mianowicie, byłem przekonany, że głównym zadaniem testera łóżek będzie ocena materaca czyli kładziemy się na materacu i oceniamy go pod pewnymi względami. Nie wiedziałem, że głównym zadaniem testera łóżek będzie… spanie na materacu, a następnie obszerny opis swoich ‚nocnych wrażeń’ ;].
  • W takim przypadku praca testera wydaje się znacznie bardziej kusząca, prawda ;]?! Wyobraźcie sobie, że szef płaci wam za spanie. Praca marzeń – dosłownie! Tester łóżek może jeździć po świecie i nocować w najlepszych hotelach. Wszystko oczywiście za darmo bo przecież to jego praca! Zadaniem testera jest sumienne prowadzenie bloga na którym opisuje konkretne łóżko.

Osoby, które są zainteresowane taką pracą powinny poszukać ogłoszeń w Wielkiej Brytanii w Hotelu Travelodge lub w Helsinkach w Hotelu Finn. Trzymam za was kciuki, a jak się uda to dajcie znać ;]!

Źródło zdjęć: hispotion.com