Prestiż widoczny gołym okiem ;]

Dzisiaj zapraszam wszystkich na drugą część wpisu o ekskluzywnym biurze. Podstawowym pytaniem jakie zadałem jest pytanie czy warto inwestować w prestiżowy sprzęt komputerowy, a w zasadzie w jego markę? Zainteresowanych najpierw odsyłam do sprawdzenia części pierwszej, którą znajdziecie tutaj :].

  • Druga wizyta wygląda zdecydowanie inaczej chociaż zaczyna się nieciekawie. Zniechęceni pierwszą wizytą w biurze projektowym udajecie się na drugie spotkanie w innym biurze. Niestety, kiedy tuż po przyjeździe okazuje się, że biuro znajduje się w starym bloku z mało zachęcającym podwórzem ponownie zaczynacie mieć ochotę uciekać. Na szczęście tuż po przekroczeniu progu jesteście mile zaskoczeni. Mała ale bardzo gustowna przestrzeń. Ciekawe miejsce, urządzone z klasą w nowoczesnym stylu. Na środku duże biurko, a na nim piękny 27-calowy iMac. Już czujecie, że trafiliście w dobre miejsce. Rozmowa przebiega w miły i profesjonalny sposób. Pierwsze wrażenie zdecydowanie pozytywne. Wychodzicie zadowoleni i przekonani, że to jest to czego szukaliście.

Myślę, że wniosek nasuwa się sam prawda ;]? Jak sami widzicie, komputer (i nie tylko komputer) ma znaczenie. Nawet dla osoby, która nie zna się na sprzęcie ‚zwykły’ iMac będzie jasnym sygnałem. Mojej firmie dobrze się wiedzie bo stać ją na to, żeby mieć iMaca, a to znaczy, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Jesteście w bardzo dobrych rękach. Tak, zdecydowanie to prawda. Drogi komputer może być swoistą reklamą, wizytówką w którą będzie chcieli zainwestować tym bardziej jeżeli jesteście na etapie poszukiwania nowych klientów! Prestiż i luksus przyciąga innych, a przede wszystkim budzi zaufanie ;].

Źródło zdjęć: glubdubs.com