Profesjonalni przytulacze ;]

Dobrze, przyszła pora na kolejny – bardzo dziwny zawód. Było już o ludzkich syrenach morskich ;], testerach prezerwatyw, upychaczach w Chinach, testerach jakości domów publicznych czy chociażby projektantach odzieży dla… lalek Barbie. Jesteście ciekawi jakie są inne, najdziwniejsze zawody świata? Jeżeli tak to dobrze trafiliście bo dzisiaj będzie o… przytulaczach! Tak, też nie wiedziałem, że w ogóle istnieje taki zawód… .

  •  sobie pozwolić na intymność bo nie ma granicy pomiędzy ich ciałem, a ciałem klienta. Brzmi bardzo dziwnie… .

Gdzie spotkamy przytulaczy?

  • Zdecydowanie najbardziej popularni i to akurat wcale nie jest dziwne są przytulacze w… Japonii. Tam z usług profesjonalnych przytulaczy korzystają zestresowani pracownicy, starsze osoby czy też młodzież, która jest zrezygnowana i rozżalona zachowaniem swojego partnera. Swoją drogą Japonia ma więcej dziwnych zawodów niż myślicie bo to po prostu dziwny kraj ;].
  • Zapotrzebowanie na przytulaczy znalazły także Stany Zjednoczone. Idealnym przykładem jest firma o nazwie ‚Zakątek’ gdzie za odpowiednio wysoką sumę można skorzystać z ich usług.

Przyznacie, że to dziwny zawód? Nie bardzo rozumiem sens i cel bo wydaje mi się, że przytulanie się do obcej osoby, która robi to mechanicznie jest nie tylko dziwne ale i bezsensowne. No ale może komuś się to wydaje potrzebne więc dlaczego nie ;].

Źródło zdjęć: natemat.pl