Sekser

Marzycie o pracy, która nie będzie od was wymagała extra aktywności, a do tego będzie bardzo dobrze płatna? Jeżeli tak to mam dla was coś czego szukacie ;). Praca w charakterze seksera! Dziwnie brzmi? I słusznie bo zawód jest nieco dziwny ;]. Już tłumaczę o co w tym wszystkim chodzi.

Kim jest sekser i czym się zajmuje?

  • Nie bez powodu praca seksera jest uznawana za jedną z najbardziej dziwnych na świecie. Sekser to osoba, która zajmuje się rozpoznawaniem płci małych kurczaków! Z pewnością zakładaliście co innego, prawda ;]? O ile zawód nie wydaje się zbyt trudny o tyle jest bardzo monotonny i wbrew pozorom jest trudny. Aby zostać sekserem nie wystarczy chcieć… . Należy skończyć odpowiednią szkołę. Zajęcia trwają około trzech lat w zależności od państwa i rodzaju szkoły.
  • Praca seksera jest skierowana do osób wytrwałych, cierpliwych i z pewnością bardzo lubiących pisklaki. Sekser codziennie przez dwanaście godzin wpatruje się w małe kurczaki i rozpoznaje ich płeć na podstawie wielkości charakterystycznego zgrubienia. Dodatkowo rozpoznanie to ma trwać bardzo krótko – około trzy sekundy na jednego kurczaka. Charakter tej pracy powoduje, że sekserów jest coraz mniej dlatego dobry, wykwalifikowany sekser z doświadczeniem może dobrze zarabiać.
  • Ciekawostką jest fakt, że profesjonalni sekserzy dziennie (pracując po 12 godzin) są w stanie rozpoznać płeć od 800 do około 1200 kurczaków! Granica błędu wynosi raptem 2%!

Jak wam się podoba taka fucha? Osobiście nie miałby nic przeciwko takiej pracy ale tylko weekendami ;].

Źródło zdjęć: pracapasja.pl