Sprzątacz w kinie dla dorosłych…

Lubicie chodzić do kina? Chyba większość z nas odpowie twierdząco na to pytanie ;]. Dlaczego pytam was o kino na blogu gdzie głównie skupiam się wokoło spraw związanych z pracą? Ano dlatego, że dzisiaj kolejny wpis pod tytułem ‚Najdziwniejsze zawody świata’. No to wróćmy do ‚tego’ kina i zawodu… sprzątacza.

Pewnie sobie pomyślicie, że sprzątacz w kinie to całkowicie normalna praca i co w tym dziwnego… ? Taka osoba zbieta puszki po coli, odkurza po popcornie i ewentualnie czyści fotele kinowe. Ot, zwykła praca. Okay, macie rację ale co powiecie jeżeli dodam, że będzie praca sprzątacza w kinie z filmami dla… dorosłych? Myślę, że nie muszę tłumaczyć co to takiego filmy dla dorosłych ;]. No właśnie i w tym momencie wszystko się zmienia. ‚Takie’ kino ma trochę inny cel i co innego można tam robić ;] więc charakter pracy sprzątacza będzie również inny – zdecydowanie inny.

Sprzątanie kubków po napojach, papierków po batonach czy kubełków z rozsypanym popcornem jest zgoła inne od sprzątania kina z filmami dla osób powyżej 18 roku życia. Tutaj sprzątamy całkiem co innego co oczywiście nie wyklucza faktu, że sprzątacz również może trafić na kubełki po popcornie, butelki po napojach czy opakowania po słodyczach.

Z góry przyznaję, że nie mam pojęcia ile może zarabiać sprzątacz kin dla dorosłych ale z pewnością nie jest to ‚wdzięczna’ praca. Zdecydowanie jest dziwna i chyba nawet lekko obrzydliwa. Śmiem nawet twierdzić, że praca śmieciarza w porównaniu ze sprzątaczem kin dla dorosłych to bardzo przyjemny i normalny zawód ;]. A wy jakie macie zdanie na ten temat?

Źródło zdjęć: info.elblag.pl