Telefon dla biznesu?

Najlepszy biznesowy telefon komórkowy na rynku?

Z pewnością odpowiedzi będzie tyle ile jest czytelników, a dyskusja o tym, który jest lepszy i dlaczego byłaby zawzięta dlatego ja napiszę tylko o swoich odczuciach ;].

apps-56645_iphone-4Z racji mojego zawodu bardzo długo korzystałem z telefonu Blackberry ze względu na to w jaki sposób telefon i system zarządza skrzynką mailową. Wiadomo, że w pracy wysyła się dziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu maili dlatego komórka musi umożliwiać maksymalnie szybkie, bezproblemowe obsługiwanie poczty. I tak korzystałem sobie z mojego Bolda przez kilka dobrych lat. Bardzo możliwe, że tak się przyzwyczaiłem do swojego telefonu (był bezawaryjny), że nie potrzebowałem sprawdzać co nowego na rynku. Do czasu… .

Kolega z pracy kupił sobie nowego Iphona i latał z nim po firmie chwaląc się co to za cudo. Muszę przyznać, że byłem uprzedzony do tej Iphonów bo byłem przekonany, że to telefony stworzone dla „ograniczonych” jednak okazało się, że byłem w błędzie. Kolega w końcu dotarł do mnie i zaczął zachwalać swoją komórkę. Musiał mnie zaciekawić bo szybko chwyciłem telefon w dłonie i zacząłem się nim bawić. Komórka bardzo szybka, nie wiesza się i do tego genialne aplikacje. Jedyne czego mi brakowało to lepsza poczta jednak i tak postanowiłem się skusić. Niedługo potem byłem szczęśliwym posiadaczem nowego Iphona i tak dzisiaj mam już trzeci model.

Czy jestem zadowolony i czy można mnie zaliczyć do maniaków Apple?

Jestem bardzo zadowolony i z pewnością jestem entuzjastą marki z jabłuszkiem. Jednak nie są to słowa bez pokrycia. Każda z moich trzech komórek pracowała na wielu aplikacjach maksymalnie szybko. Nie wiem co znaczy, kiedy telefon się zawiesza. Wszystko działa sprawnie i bezproblemowo. Uważam, że jest to idealny telefon dla osób, którym zależy na intensywnej pracy na komórce. A jeżeli przeszkadza ci logo to proponuję ciekawą obudowę ;].

Źródło zdjęć: cold-trace.com, smallbiztechnology.com