Tester… prezerwatyw ;]

Okay, kolejny ‚dziwny’ zawód, który spodoba się 99% mężczyzn? Oczywiście nie może być inaczej – zawód związany z pięknymi kobietami ;].

Testerzy to spokojna i przyjemna praca, która często jest pracą dorywczą. Podobnie było w przypadku testerów… prezerwatyw! Tak, nie pomyliłem się. Tester prezerwatyw to faktycznie zawód więc się nie śmiejcie. Jak powiedziałem o tym zawodzie mojej dziewczynie to popukała się w czoło, spojrzała na mnie z politowaniem i (uwaga, cytuję) ‚ty głuptasie’! Naturalnie natychmiast jej wytłumaczyłem, że tester prezerwatyw to poważna sprawa i jak będzie nabór to chętnie się zgłoszę :]!

Tester prezerwatyw. O co w tym wszystkim chodzi?

  • Co jakiś czas jedna z największych firm na świecie produkująca m.in. prezerwatywy szuka testerów do swoich produktów. Dokładniej chodzi o firmę Durex, która prosi testerów o to by pomogli w ulepszaniu ich produktu. Testerzy w zamian otrzymują koszulki z napisem ‚Tester prezerwatyw’ oraz paczkę kondomów, wyjazd od na przykład Wenecji, profesjonalne szkolenie i telefon komórkowy.
  • Przyznaję, że nie wiem do końca na czym ma polegać praca testerów prezerwatyw. Z pewnością firmie zależy na aktywnym uczestnictwie więc możemy się tylko domyślać o co chodzi ;]. Naturalnie aby wziąć udział w wyjeździe trzeba przejść rekrutację. Każdy kandydat musi mieć skończone 18 lat oraz obowiązkowo ważny paszport. Tak było w 2013 roku, kiedy Durex szukał testerów do wyjazdu do Wenecji. Ciekawostką jest fakt, że ogłoszenie o naborze było zatytułowane ‚Kochankowie Durex’!

Okay, od dzisiaj bacznie obserwuję portale z prezerwatywami ;D.

Źródło zdjęć: ckm.pl