Testerzy chipsów :]

Dobrze moi drodzy – dzisiaj przyszła pora na mój ‚dziwny’ wymarzony zawód. Tak wiem, mówiłem to już kilkakrotnie, kiedy pisałem o najdziwniejszych zawodach świata jednak dzisiaj jest ten jedyny – ten ‚ten’ ;]!

  • Chips-and-wafersOd kiedy pamiętam miałem słabość do… jedzenia chipsów. Niestety nie jest to zdrowa przekąska dlatego, kiedy moja rodzinka zobaczyła, że wykazuję skłonność do pochłaniania gigantycznych ilości chrupiących chipsów natychmiast dostałem zakaz ich spożywania. Pamiętam, że jako dziecko wracałem ze szkoły i kupowałem sobie po drodze do domu, codziennie dwie paczuszki serowych chrupek. Uwielbiałem je dlatego jak miałem jakiekolwiek pieniądze od razu odkładałem na chrupiące przyjemności ;]. Oczywiście zawsze zjadałem te dwie paczuszki zanim dotarłem do domu tak by rodzice nie dostrzegli, że znowu ‚obżerałem się’ chipsami.
  • Moja miłość do chipsów w pewnym momencie zmalała – dokładniej wtedy, kiedy mogłem je jeść bezkarnie, nie ukrywając się przed rodzinką. Naturalnie było to, kiedy stałem się dorosły ;]. Pomimo tego faktu nadal uwielbiam chipsy i co najmniej raz na dwa/trzy tygodnie zdarza mi się kupić paczkę ulubionych chrupek, a przynajmniej raz na miesiąc samodzielnie robię moją ulubioną przekąskę :]. Tak więc wyobraźcie sobie jak się poczułem gdy dowiedziałem się, że jest taki zawód jak tester do chrupkości chipsów! Niezależnie od tego ile zarabiają tacy testerzy z pewnością bym się nadawał ;D. Nie dość, że mógłbym pochłaniać darmowe ilości smacznych chrupek to jeszcze dostawałbym za to pieniądze! Zdecydowanie mój idealny, wymarzony zawód ;].

Źródło zdjęć: wellnessgospel.com