Zawód – tester zjeżdżalni wodnych?!

Zawód marzeń dla aktywnych? Dzisiaj kolejny wpis o najbardziej dziwnych i mało spotykanych zawodach na świecie. Osoby, które zaglądają na mojego bloga z pewnością już miały okazję przeczytać o szokujących zawodach jak masturbatorzy zwierząt, testerzy prezerwatyw, sprzątacze w kinie dla dorosłych czy kontrolerzy zapachu z… czterech liter ;].

  • Tym razem równie dziwny jednak zdecydowanie bardziej przyjemny zawód czyli tester zjeżdżalni wodnych! Praca idealna dla każdego kto lubi aktywnie spędzać czas, potrafi pływać i zna się na budowie zjeżdżalni wodnych. Tak poważnie to niestety nie znam szczegółowych wymagań na to stanowisko ale zakładam, że powyższe wymienione są absolutnym minimum bo w końcu osoba, która testuje zjeżdżalnie musi wiedzieć z czego oraz jak się je buduje. Ta wiedza da mu większe możliwości zrozumienia sposobu działania zjeżdżalni i wprowadzenia ewentualnych poprawek. Następnie zakładam, że tester zjeżdżalni wodnych powinien umieć pływać bo w końcu po zjechaniu wpada do basenu z wodą – nie może się przecież utopić ;].
  • Co jeszcze musi umieć tester zjeżdżalni wodnych? Tych informacji musicie poszukać sami, a ja mogę wam jedynie powiedzieć o osobie, która zajmuje się tą profesją. Seb Smith aplikował na testera zjeżdżalni wodnych razem z pozostałą ekipą, która liczyła około 2000 osób! Udało mu się pokonać wszystkich i szczęśliwie może pracować w swoim wymarzonym zawodzie. Kontrakt, który podpisał wynosi 32 000 dolarów na pół roku. Muszę przyznać, że to całkiem ładna sumka za podróżowanie po świecie i zjeżdżanie w wodnych miasteczkach ;].

Źródło zdjęć: theaustralian.com.au