Firmowe spotkanie

Idealne miejsce na grupowe wyjście z kolegami z pracy?

Wydaje się, że pytanie banalne jednak nie koniecznie ;]. Każde wyjście firmowe wiąże się z odpowiednimi przygotowaniami bo w końcu zależy nam na przyjemnej atmosferze, smacznym jedzeniu i dobrym piwku ;]. Na wstępie trzeba ustalić ile osób wybiera się na „pracowe” spotkanie. Liczba osób jest niezbędna do wyboru oraz rezerwacji miejsca.

Co wybrać – restaurację czy pub, a może bar?

templestowepub_partyZ doświadczenia wiem, że na luźne spotkanie z kolegami z pracy zdecydowanie najlepiej nadaje się pub. Zazwyczaj na takich spotkaniach towarzystwo lubi wypić kilka piwek, jest wesoło i dlatego impreza może być głośna. W restauracji należy zachowywać się kulturalnie i raczej cicho więc to miejsce z góry odpada. Kolejnym minusem restauracji są wysokie ceny. Podczas spotkania z pewnością trafią się osoby, które wyrażą chęć konsumpcji ;]. Wyszukane i eleganckie jedzenie raczej nie będzie tym czego uczestnicy spotkania oczekują. Co najlepiej smakuje do piwka poza orzeszkami czy paluszkami? Ostatnio największą popularnością cieszą się burgery. Smaczne, nie drogie i treściwe. Najlepiej serwowane z frytkami i surówką czyli idealny przerywnik na „pracowe” spotkanie.

Kilka dni przed spotkaniem należy zadzwonić w wybrane miejsce i zarezerwować stolik. Dzięki rezerwacji będziemy mieli pewność, że będziemy mieli gdzie siedzieć ;]. Zazwyczaj rezerwacje są darmowe, a jedyne o czym należy pamiętać to wykonanie telefonu z wyprzedzeniem.

Niektóre puby organizują specjalne menu z alkoholem więc polecam zapytać podczas rezerwacji. Specjalnie przygotowane menu wychodzi znacznie taniej!

Życzę udanego spotkania :].

Źródło zdjęć: glamour.com, templestowepub.com