Jak zostać milionerem?

vip_person_apartmentsBardzo duże zarobki to coś o czym marzy każdy mieszkaniec ziemi. Kto nie chciałby jeździć najnowszym modelem Mercedesa, mieć po jednym apartamencie w większych miastach w kraju i na świecie, podróżować po najbardziej egzotycznych i dalekich krajach świata i spełniać praktycznie każdą swoją zachciankę… ;)? Odpowiedź na to pytanie jest tak prosta, że zna ją nawet dziecko. Ważniejsze pytanie jakie się ciśnie na usta to co zrobić aby zdobyć taką fortunę? Jest kilka opcji do wyboru.

  1. Na pierwszym miejscu jest oczywiście praca. Niestety większość z nas pomimo ciężkiej, solidnej i wytrwałej pracy i tak nigdy w życiu nie zasmakuje luksusu. Dlaczego? Nie każdemu się udaje i nie jest to niczyja wina. Za sukcesem stoi nie tylko ciężka praca ale także szczęście. Los bywa okrutny i nie każdemu sprzyja dlatego osoby, które nastawiły się na sukces w pracy muszą ciężko pracować i mieć „twardy tyłek” ;]. Są spore szanse, że się uda.
  2. Kolejnym pomysłem na luksusowe życie jest… loteria. Niestety i w tym przypadku dużą jak nie największą rolę gra szczęście – los lub po prostu przypadek. Mądrze ktoś kiedyś powiedział, że aby wygrać, trzeba grać jednak szanse na wygraną są znikome. Jeżeli ktoś wybierze tą ścieżkę polecam dużo cierpliwości ;].
  3. Jest także trzeci sposób, który uważam za całkiem przyjemny i ciekawy czyli sport. Co zrobić aby zarabiać miliony w sporcie? Praca, praca i jeszcze raz ciężka praca. Szanse są duże, kiedy jest wytrwałość i zaangażowanie. Przydadzą się także predyspozycje ale to już kwestia szczęścia – co Bóg da ;].
  4. No i mamy ostatni sposób – szok, tandeta i brawura w jednym czyli media rozrywkowe. Idealny przykład? Możecie spróbować z seks taśmą ;].

Niezależnie od wyboru jest kilka ścieżek na to aby stać się milionerem. Którą wybieracie?

Źródło ikony wpisu: gamedesire.com