Karta do Makro: Dlaczego warto?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, prowadzisz zakupy dla biur, instytucji, lub urzędów, możesz wyrobić sobie kartę do Makro. Pozwala ona na dokonywanie zakupów w każdej hali Makro w Polsce oraz w sieci hurtowni w całej Europie.

 

Aby wyrobić kartę Makro należy zgłosić się do Działu Obsługi Klienta w najbliższej hali, bądź wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej makro.pl. Do rejestracji potrzebny jest dokument tożsamości ze zdjęciem, a także wypełnione oświadczenie rejestracyjne. Jeśli posiadamy koncesję na sprzedaż alkoholu, konieczne jest jej dostarczenie wraz z dowodem dokonania opłaty. Przy rejestracji otrzymamy bezpłatnie dwie imienne karty klienta Makro, a w dowolnym momencie na nasze życzenie może zostać nam wydana większa ilość kart klienta dla osób przez nas wskazanych.
Dlaczego warto posiadać kartę do Makro? Główną zaletą jest szeroki asortyment, można zaryzykować stwierdzenie, że kupimy tu wszystko pod jednym dachem. Oferta sieci zawiera rozwiązania dla firm oraz produkty najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach, a to dzięki współpracy z producentami, efektywnej organizacji handlu i niewielkim marżom. Utrzymanie najniższych cen wspiera samoobsługowy system „cash and carry”.
Posiadacze karty Makro mogą także liczyć na porady w sprawach dotyczących m. in. budowy asortymentu, układu sklepu i towaru na półkach. Kolejnym udogodnieniem są programy szkoleniowe, czy pomoc przy wdrażaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności.