Middleware czyli oprogramowanie pośredniczące

Zapraszam wszystkich na kolejny już i ostatni wpis o kompetencjach idealnego pracownika w 2017 roku. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem i właśnie jesteście na etapie poszukiwania pracy, zachęcam do sprawdzenia całego cyklu wpisów! Z pewnością znajdziecie wiele cennych informacji, którego pomogą wam dostać się na wymarzone stanowisko :].

Middleware czyli oprogramowanie pośredniczące

  • Z pewnością część z was nie ma pojęcia co to takiego ;]. Już tłumaczę o co chodzi. Pracownicy, którzy mogą pochwalić się tymi umiejętnościami to osoby, dzięki którym firmy mają szansę na stworzenie architektury ukierunkowanej na usługi. W ten sposób klienci będą mieli ułatwione funkcjonowanie oraz będą czuli się bezpiecznie. Wydaje się skomplikowane ale w rzeczywistości nie jest. Z pewnością aby nabyć te kompetencje należy nabrać doświadczenia, które jest w tym przypadku kluczem do sukcesu ;].

Ostatnia kompetencja idealnego pracownika 2017 czyli projektowanie interfejsu użytkownika

  • I znowu brzmi skomplikowanie prawda ;]? Eksperci doskonale wiedzą w jaki sposób zaprojektować produkt aby jego użytkownicy mogli bez większych problemów wchodzić z nim w interakcję. Bardzo ceniona umiejętność, o której warto wspomnieć swojemu potencjalnemu pracodawcy podczas rozmowy o pracę!

Mam nadzieję, że mój cykl wpisów o tym na co będą zwracać uwagę pracodawcy w 2017 roku okaże się przydatny. Na koniec jeszcze raz chciałbym podkreślić, że każda z tych kompetencji może pojawić się w twoim CV. Pamiętajcie, że na doszkalanie się nigdy nie jest za późno!

Źródło zdjęć: wikipedia.com