Najdziwniejszy zawód świata…?

No dobrze, dzisiaj przebiję chyba wszystko ;]. Jak z pewnością zauważyliście na blogu pojawiają się ostatnio wpisy o najdziwniejszych zawodach świata. Temat wydaje się bardzo ciekawy ale i pouczający bo przyznaję, że nie miałem pojęcia, że niektóre z tych zawodów w ogóle istnieją, a co dopiero dostawać za nie wynagrodzenie! Zdarzają się zawody marzeń – chociażby tester jakości domów publicznych ;] ale zdecydowana większość to raczej dziwne, a nawet nieprzyjemne (wstrętne?) zajęcia, których raczej nikt nie chce się podjąć. Te dziwne zawody mają to do siebie, że na szczęście są dobrze płatne. W zasadzie to zrozumiałe bo w końcu kto by chciał (na przykład) przytulać obcych ludzi za darmo ;].

  • Dzisiaj zawód, który w mojej ocenie jest nie tylko dziwny ale i trochę obrzydliwy. Naturalnie nie dla każdego, a osoby, które go wykonują z pewnością podchodzą do niego maksymalnie profesjonalnie więc jest to dla nich zawód jak każdy inny. Dla mnie jednak, zwykłego ‚szaraka’ to szczyt dziwności ;]. O jakim zawodzie mowa? Masturbator zwierząt… .

Czym się zajmuje masturbator zwierząt?

  • Zawód ten jest jak najbardziej profesjonalny i wbrew pozorom służy wyższym celom! Nasienie zwierząt jest potrzebne do sztucznego zapłodnienia czy też badań. Pytanie jak je zdobyć? Sposobów jest kilka i właśnie jednym z nich jest ręczna masturbacja zwierzęcia. Brzmi to bardzo dziwnie i raczej mało przyjemnie ale należy pamiętać, że zdobycie nasienia jest bardzo ważne i przysłuży się wyższym celom.

Ile zarabiają masturbatorzy zwierząt?

  • Szczerze? Nie mam pojęcia ale zgaduję, że nie mogą to być małe kwoty ;].

Źródło zdjęć: hajlajt.pl