Najlepiej zarabiające sportsmenki na świecie w 2015 i w tym nasza Agnieszka :]

Czytaliście mój poprzedni wpis? Miałem okazję napisać kilka słów o tym co zrobić, żeby zostać milionerem. Mam nadzieję, że mój wpis potraktowaliście z przymrużeniem oka, ponieważ potraktowałem go z lekką nutą ironii ;]. Jednak dzisiaj chciałbym podejść do tematu trochę poważniej. Z kilku sposobów na to aby zarabiać „krocie” najbardziej podoba mi się ten przedostatni czyli sport :]. Przyznam szczerze, że zazdroszczę wszystkim tym sportowcom, którzy mogą robić to co kochają i jeszcze dostają za to gigantyczne pieniądze.

Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł magazynu, który prenumeruję – nie będę podawał nazwy aby nikt nie posądził mnie o reklamę ale już tłumaczę o czym był ;].

pilkiBardzo krótki artykuł w którym zawarto duże nazwiska i liczby – duże liczby. Lista najlepiej zarabiających sportsmenek w 2015 roku. Muszę przyznać, że kwoty jakie zarabiają te panie są tak imponujące, że aż robi się przykro ;]. Tak na poważnie to jestem pełen podziwu dla tych wszystkich kobiet bo sukces, który osiągnęły zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy. Z pewnością wiele osób śmie twierdzić, że to żadna praca, a ja śmiem twierdzić, że jest to jedna z najcięższych prac jakie istnieją. Jest to praca 24h i to od najmłodszych lat.

A kto jest w pierwszej dziesiątce najlepszych sportsmenek w 2015 roku? Miło mi poinformować, że znalazła się tam także nasza piękna Polka ;].

  1. Maria Sharapowa – 29,7 mln dolarów
  2. Serena Williams – 24,6 mln dolarów
  3. Caroline Wozniacki – 14,6 mln dolarów
  4. Danica Patrick – 13,9 mln dolarów
  5. Ana Ivanovic – 8,3 mln dolarów
  6. Petra Kvitova – 7,7 mln dolarów
  7. Simona Halep – 6,8 mln dolarów
  8. Ronda Rousey – 6,5 mln dolarów
  9. Stacy Lewis – 6,4 mln dolarów
  10. Agnieszka Radwańska – 6 mln dolarów

Osiem na dziesięć tych kobiet to zawodowe tenisistki. Drogie panie wysyłajcie swoje córki na lekcje tenisa ;].

Źródło zdjęć: sport.dziennik.pl, osir.strzegom.pl