Segregatory

Coś bez czego nie może się obejść żadne biuro? No dobra, sporo jest takich rzeczy ale w mojej opinii jedna zasługuje na szczególną uwagę. Mowa o… segregatorach ;)!

Pewnie większość z was pomyśli sobie, że wymyślam bo przecież co można napisać o segregatorach? I tu ‚większość’ się myli bo można napisać i to całkiem sporo ;).

Pudelko Arconda (5)Nie tak dawno musiałem przejrzeć stare dokumenty w biurze, żeby zrobić miejsce na nowe. Do trzymania dokumentów używam dużych segregatorów. Na rynku mamy bardzo szeroki wybór segregatorów ale jest jeden podstawowy problem – braki w tzw. boxach na segregatory! Moje segregatory w biurze stoją na otwartej półce czyli podobnie jak w większości biur. Problemem jest… kurz. Co prawda sam nie sprzątam swojego biura, robi to nasza miła pani sprzątaczka jednak fakt, że zdarza mi się wyciągać zakurzony segregator jest mocno irytujący. Nie wynika to z faktu, że pani sprzątaczka zbyt rzadko sprząta, a raczej dlatego, że po prostu się kurzy ;). Postanowiłem coś zrobić w tej sprawie i zabrałem się za poszukiwania segregatorów w komplecie z pudełkiem. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie jak okazało się, że w Polsce praktycznie nie ma takich kompletów! Segregatorów jest ‚do groma’ ale kompletów brak.

Dlaczego rynek nie oferuje segregatorów z boxami? Etui na segregator jest wygodne, dobrze wygląda, łatwo z niego wyjąć segregator, z którego nic się nie wysypuje i przede wszystkim nic się nie kurzy. Przyznaję, że jestem w szoku, ponieważ byłem przekonany, że rynek będzie nasycony różnego rodzaju kompletami! Zatem sami widzicie, taka ‚mała’ rzecz, a jednak jest problem.

A może ktoś z was mógłby mi coś polecić?

Źródło zdjęć: segregatory.pl